PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217823}

Posejdon

Poseidon
6,1 32 209
ocen
6,1 10 1 32209
4,3 6
ocen krytyków
Posejdon
powrót do forum filmu Posejdon

Posejdon vs Titanic

ocenił(a) film na 9

Który wybierzecie ?? Mi sie bardziej podobał Titanic ... A wam ?,?

AlkaidA

Poseidon nie jest dobrym filmem, ale każdy film jest lepszy od Titanica, nawet jakby dział się na drewnianej łajbie ślepego rybaka bez nogi.

ocenił(a) film na 8
WK1989

podobał mi się posejdon ale titanic 100 razy lepszy
ale wole filmy katastroficzne od durnych horrorów bo trzymaja w napieciu i są ciekawe

WK1989

dobre;)

AlkaidA

Posejdon (5/10) ale po dzisiejszym seansie może zmniejsze...
Titanic (10/10)

AlkaidA

Titanic

ObiWanKenobi444

oczywiście, że Titanic. szalup nie mieli a i tak uratowało się więcej niż w 2006 hahah

ocenił(a) film na 6
ner

Titanic, ponieważ miał conajmniej lepiej dopracowane efekty specjalne.

skrash

Nie ma co porównywać do siebie tych dwóch filmów. To jest bezsens. Titanic definitywnie 10/10 ale Poseidon też bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8
kamil10025

Zdecydowanie Titanic.
ale posejdon tez nie jest najgorszy

ocenił(a) film na 6
AlkaidA

Według mnie to w ogóle nie są filmy do porównywania. Są zupełnie inne, jedynym podobieństwem jest tonący statek. Titanic skupia się bardziej na uczuciach i relacjach między ludźmi, a Posejdon to film katastroficzny w którym ludzie walczą o przetrwanie.

ocenił(a) film na 3
Zmo

dla mnie to remake Tragedii Posejdona z 1972 roku, wszystkie sceny sciagniete własnie z tego filmu,oczywiscie niektore wydarzenia pozmieniali inaczej było by to plagiatem,dlatego tez moja ocena to 3;)

Sugeruje na poczatek objerzec własnie tragedie posejdona a dopiero potem oceniac"to dzieło"

ocenił(a) film na 7
AlkaidA

zgadzam się z Zmo, nie ma co porównywać to są dwa zupoełnie inne filmy. Chodzi w nich zupełnie o coś innego. Jedyne podobieństwo to tonięcie obydwóch statków. W Titanicu był wątek romansu i zazdrości a w Posejdonie było uwięzienie w środku i wydostanie się na powierzchnie przez szybkie i logiczne myślenie.

użytkownik usunięty
AlkaidA

Co za pytanie! Titanic to klasyka, a tu wszystko zrobił komputer i koniec był przewidywalny...

ocenił(a) film na 7
AlkaidA

Posejdon bo nie zawiera zbędnego miłosno-sentymentalno-wyrzygowego wątku

ocenił(a) film na 5
AlkaidA

Co za głupie pytanie.
Jasne że "Posejdon", przecież jest krótszy prawie o połowę

ocenił(a) film na 7
AlkaidA

Posejdon ; )
Titanic jest dla mnie zbyt przesłodzony.Natomiast Posejdon trzyma w napięciu - co bardzo lubię ; )

ocenił(a) film na 8
AlkaidA

oczywiscie ze titanic.
ale posejdon tez mi sie podobal. Kurt jak najbardziej nadawal sie do tej roli.

ocenił(a) film na 4
AlkaidA

Dla mnie porównywanie tych dwóch filmów to tak jakby porównywać śpiew najwybitniejszych tenorów ze śpiewem kibiców widowisk sportowych na trybunach. Przecież "Posejdon" to jeden z wielu typowych amerykańskich filmów akcji, który z "Titanic`em" ma tyle wspólnego, że tu i tu tonie statek. Titanic bije Posejdona w każdym elemencie. Naprawdę nie wiem co siedzi w głowach ludzi, którzy twierdzą, że Posejdon jest lepszy od Titanic`a.

ocenił(a) film na 6
pwone

To zalerzy kto co lubi. Titanik to melodramat a Posejdon to film przygodowy.
Ja osobiście wolę Posejdona.

ocenił(a) film na 5
AlkaidA

ahaha boże, jak można porównywać te dwa filmy w ogóle... btw ludzie, przy odmianie słowa "titanic" w języku polskim "c" zamienia się na "k" - tak więc piszemy np. "titanikiem", nie "titanic'em" (xD), więc przestańcie kombinować.

ocenił(a) film na 6
AlkaidA

To oczywiste że Titanic. Posejdon był ok, ale bez przesady...

ocenił(a) film na 7
remy_rachel

TITANIC !!!<33

kalsek13

Titanic

ocenił(a) film na 9
AlkaidA

Posejdon jest super! Ale moim zdanie Titanic o wiele lepszy!

AlkaidA

Titanic to melodramat. Posejdon to katastroficzny. Titanic posiada wątek miłosny ,a Posejdon nie. Titanic to klasyk. Posejdon to "nowość". Oby dwa bardzo dobre filmy.

kaco

Oba filmy lubię, ale jeżeli mam je zestawić razem to Titanic 100 razy lepszy!

ocenił(a) film na 7
AlkaidA

Trochę nie na miejscu porównanie ...
Posejdon jest ok ale Titanic to kino z trochę innej półki... Titanic to film kasowy, kultowy , wręcz ikona popkultury a Posejdon to ajć taki o filmik fajny, przyjemny na wieczorny seansik, zasadniczo taki "młody film" , ale raczej a raczej na pewno nie osiągnie takiego statusu jak Titanic , który jest klasykiem.

ocenił(a) film na 7
AlkaidA

Zdecydowanie Titanic ^^ chociaż Posejdon nie był wcale gorszy.

użytkownik usunięty
AlkaidA

Jak dla mnie ,, Posejdon ''.

ocenił(a) film na 10
AlkaidA

Dla mnie ,,Posejdon'' lepszy :)

użytkownik usunięty
AlkaidA

Titanic bo przynajmniej postaci wzbudzały jakieś emocje.
tutaj można by je pozmieniać miejscami kobiety albo hazardzistę z narzeczonym i nikt nie zauważyłby różnicy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones